تماس با ما

شرکت توسعه فناوری مافوق صوت با تکیه بر دانش متخصصین و پژوهشگران جوان ایرانی پس از موفقیت در زمینه تولید دستگاه های هموژنایزر التراسونیک و طراحی و ساخت چاپگر سه بعدی ایرانی مبتنی بر تکنولوژی FDM ؛ حال همگام با کشورهای دیگر در حوزه ی پرینت سه بعدی شکلات و تولید قالب مخصوص شکلات با استانداردهای لازم به منظور تولید انبوه اقدام به فعالیت نموده است.

دراین مجموعه کلیه خدمات مشاوره ، ساخت قالب ، اجرای شکلات و بسته بندی بعهده ما خواهد بود

این مجموعه با تکیه بر بهره بردن از مواد ساخت قالب شکلات با کیفیت ، بهداشتی و مورد تایید وزارت بهداشت سعی نموده است خود را بعنوان یک برند حامی سلامت معرفی نماید. تاپ چاکلت مانند تمامی برند هایی که سعی می کنند سهم ارزنده ای از بازار فعالیت خود را کسب کنند سعی کرده با نوآوری و تکنولوژی جدید از مرحله مشاوره ، طراحی و قالب سازی شکلات مجموعه خود را متمایز کند.

تاپ چاکلت مفتخر است به عنوان اولین واحد تولید کننده قالب شکلات با بهره گیری از تکنولوژی پرینتر سه بعدی رویاهای شما را در طراحی و تولید شکلات برآورده کند.

برای مشاهده ی چندی از دستآورد های گذشته ی این مجموعه می توانید به لینک زیر مراجعه کرده و همچنین برای مشاهده ی دستآورد های جدید حوزه ی پرینتر سه بعدی به سایت اصلی این مجموعه مراجعه کنید.

 


insta

نشانی نمایشگاه :اشرفي اصفهاني، مجتمع تجاري هامون، واحد ٣٣  .

شماره های تماس :۰۹۱۲۲۴۵۹۹۲۷ _ ۰۲۱۴۴۲۱۶۶۱۴